Van Bommel: Nuk kam asgjë kundër Iniestas

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
G

gezimi

Vizitor
Van Bommel: Nuk kam asgjë kundër Iniestas

Mark van Bommel ka garantuar se nuk ka kurrfarë mosmarrëveshjeje me yllin e Barcelonës, Andres Iniesta.

Holandezi është kritikuar nga ish-bashkëlojtari i tij për stilin agresiv të lojës në kuadër të finales së vitit 2010 të Kupës së Botës, ashtu që një kohë kishin shkëmbyer kritika ndaj njëri-tjetrit.

“Luanim në finalen e Kupës së Botës. Ne i shtrëngojmë duart e urojmë njëri-tjetrin dhe mundohemi ta fitojmë ndeshjen. Nuk kam asgjë kundër tij, unë e njoh atë nga koha ime te Barcelona”, ka thënë holandezi.