Shpresa

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

shpresa

Vizitor
Shpresa

Pershendetje, jam Shpresa, 24 vjeçe. Punoj si kameriere, kohen e lire e kaloj duke degjuar muzike ose ne internet ose gjiro neper dyqanet e lagjes :lol: