Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
M

mehdi.dauti

Vizitor
Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3

Shes telefonat Samsung Galaxy S3, 2 copa Vetem 2 dit perdorur eshte I ruajtur Ngjyra e Zeze edhe ngjyr te bardh kam asnji grrith nuk e ka fotot jan origjinale te tel. Kamera 8 Mega Pixel QudCore 1.44 16 mb

fotografite jane ketu spam

vetem bleres serioz

Faleminderit
 
Redaktimi i fundit nga një miratues:
V

Veptima

Vizitor
Per te reklamuar faqe interneti keni kategorite perkatese. Reklamimi ne kete menyre konsiderohet spam. Per ankesa kontaktoni tek moduli i kontaktimit.
 
M

mehdi.dauti

Vizitor
Faleminderit per skjarim Veptima, mirepo nuk munda me gjete kategorine perkatese, a mundesh te lutem me me ndihmu ku eshte dhe e publikoj aty? Faleminderit
 
V

Veptima

Vizitor
Ne kete forum keni mundesin qe te publikoni faqen tuaj me nje pershkrim rreth saj por pa promovuar artikuj te ndryshem.
Ose ne internet ne ndonje direktori