SHBA: Vazhdon rënia e bursës

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
E

Ekonomi - Zëri i Amerikës

Vizitor
Bursa amerikane pati një ditë tjetër të vështirë të mërkurën, pasi Presidenti Donald Trump paralajmëroi se Shtetet e Bashkuara i presin “dy javë të këqija” me pandeminë e koronavirusit

Vazhdoni të lexoni...