SHBA: Vaksina për COVID-19, fare pranë miratimit pas rekomandimit të grupit të ekspertëve

  • Tema nisëse Shëndetësi - Zëri i Amerikës
  • Data e fillimit
Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

Shëndetësi - Zëri i Amerikës

Vizitor
Administrata e Ushqimit dhe Ilaçeve (FDA) pritet të ndjekë rekomandimin e bërë nga një grup i posaçëm ekspertësh të saj të jashtëm dhe ta marrë vendimin përfundimtar brenda pak ditësh

Vazhdoni të lexoni...