SHBA, 4,085 vdekje nga Covid-19 të enjten

  • Tema nisëse Shëndetësi - Zëri i Amerikës
  • Data e fillimit
Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

Shëndetësi - Zëri i Amerikës

Vizitor
Eksperti i sëmundjeve infektive Anthony Fauci i tha se ai beson se "gjërat do të përkeqësohen gjatë muajit janar" si rezultat i udhëtimeve të bëra gjatë sezonit të festave

Vazhdoni të lexoni...