Rekord botëror, 3200 piercing ne trup

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
B

besniku

Vizitor
Rekord botëror, 3200 piercing ne trup

Kjo femer eshte e denje per “Librin e rekordeve Guinnes”. Para se gjithash per qëllimin e saj. Ka 3200 piercing ne trupin e saj. Quhet Staysha Randball dhe eshte amerikane. Piericing i ka vendosur ne krahe, kembe dhe ne shpine.