Provimet e fund vitit

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

sajmiri

Vizitor
Re: Provimet e fund vitit

Re: Provimet e fund vitit

Per provimet jemi te prgatitur sadopak por ketu egziston nje problem shum serjoz ka shum vonesa per pergjigjejet e provimeve qe i kemi ber dhe jemi ne ankth per rezultatet, nuk e di se qfar po ndodh...
 
V

veptima

Vizitor
Re: Provimet e fund vitit

Re: Provimet e fund vitit

Perse?

Ndoshta kane nevoje per ndonje kafè :lol: . Ne fakt ka me shume ankth duke pritur rezultatet sesa vete provimi.

Shpresojme ne ndonje pergjigje te mire