Këshillë Perse nuk Reklamoni websitin

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
K

kujtimi

Vizitor
Perse nuk Reklamoni websitin

Ne radhe te pare urime me te vertete per forumin. Doja vetem te sygjeroj dhe te pyes perse nuk e reklamoni ne website te ndryshem??
 
S

shpresa

Vizitor
Meqenese kujtimi ka hapur kete teme po nderhyj edhe une pa hapur teme tjeter me titull te njejte.

Do te ishte shume bukur sikur te benit me te njohur ne internet me ane te reklamimit. Eshte shume shume i bukur si forum dhe si projekt. Pak publicitet nuk do ti bente keq.
 

Joni

Moderator
6 Shkurt 2011
77
0
6
faleminderit per sygjerimet. Nuk eshte se nuk e kemi menduar reklamimin e forumit, biles drejt asaj rruge jemi, por duhet te prisni akoma pak kohe.