Për shumë mot KSHNELLAT t'gjithë mirditorëve

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari

Munella

Anetar Fillestar
15 Qershor 2014
110
1
18
Për shumë mot KSHNELLAT t'gjithë mirditorëve

N'ket vit që i erdhi fundi, t'krishtentë n'gjithë botën janë përsekutue ma s'shumti. N'vendet e lindjes pothuejse t'krishtentë kanë mbetë nji minorancë e papërfillshme ose janë zhdukë krejtsisht. Në Amerikë janë tuj u mbajtë ritualet e satanës kurse nji student ka fillue nënshkrimin e peticionit për mej ndalue kangët e KSHNELLAVE. Sulltani i nji shteti aziatik, festimin e KSHNELLAVE e ka ndalue me ligj. Kush e then at ligj denohet deri n'pesë vite burg. N'Izrael del nji ekstremist ei sulmon katolikët dhe i kërcnon se n'vendin e shejtë s'kanë me guxue me u festue KSHNELLAT KATOLIKE. N'Australi i këndohen hymne Muhamedit, kurse n'Vatikan sharllatani Franqesku vetëm zgërdheshet.

ZOTI E RUAJTË MIRDITËN DHE MIRDITORËT