Messi injoron Mourinhon

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
G

gezimi

Vizitor
Messi injoron Mourinhon

Ylli i Barcelonës Lionel Messi ka thënë se injoron trajnerin e Real Madridit Jose Mourinho i cili vazhdimisht lason kritika ndaj gjigantit katalan.

“Mundohem të mos i kushtoj rëndësi asaj që thotë Mourinho” tha Messi për mediet spanjolle. Reprezentuesi argjentinas ka siguruar se e ardhmja e tij qëndron në Nou Camp, edhe pse në të kaluarën është përmendur si objektiv i Interit dhe Manchester Cityt.
“Nuk do ta ndërroja Barcelonën me asgjë. Kënaqem duke luajtur për Barcelonën me Xavin dhe Andres Iniestan”, përfundoi Messi