Me dhëmbë qëroi pesë arra kokosi për vetëm dy minuta!

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
B

besniku

Vizitor
Me dhëmbë qëroi pesë arra kokosi për vetëm dy minuta!

Me dhëmbë qëroi pesë arra kokosi për vetëm dy minuta!
Ky burrë frikësoi të gjithë rreth vetes duke qëruar lëvozhgën e fortë të arrave të kokosit vetëm me dhëmbë. Ai theu rekordin dhe me siguri i bëri reklamë të mirë dentistit më të mirë në botë.