Makinë e gjitha prej druri

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
B

besniku

Vizitor
Makinë e gjitha prej druri

Vjen nga Japonia kjo super makinë e gjitha prej druri, Maniwa Wooden.
Motori i saj është sa i një motori skuter po funksionon vërtet dhe mund të arrijë një shpejtësi prej 80 km/ore.


Krijuesi po përpiqet të bëjë edhe të tjera për ti përdorur në rrugë dhe do ti shesë me një cmim prej 40 000 euro.