Kthen kokën 180 gradë

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

sajmiri

Vizitor
Kthen koken 180 grade
Djaloshi rus i quajtur Aleksander ka lindur me një funksion shume te çuditshem.Ne femijerine e tij duke bere gjimnastike , zbuloi se koken e tij mund ta kthente shume me teper se nje njeri normal.Sot pas shume stervitjeve ,Aleksandri mund ta ktheje koken ne 180 grade.