Kryeministri britanik mirëpret lajmin për vaksinën kundër COVID-19

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
J

Jeff Custer

Vizitor
Duke folur për gazetarët në Londër, zoti Johnson tha se të dhënat e publikuara të hënën nga kompania Pfizer dhe partneri i saj gjerman BioNTech, lënë të kuptohet se vaksina është e sigurtë, por se gjetjet duhet të shqyrtohen nga palët e tjera.

Vazhdoni të lexoni...