Komunat pa faqe interneti, si është e mundur?

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
A

Antoni

Vizitor
Komunat pa Faqe Interneti, si eshte e mundur?

Doje te shprehja nje pakenaqesi karshi administratave publike.

Te dashur Kryetare:
Mendoj qe shte nje gje e pafalshme qe komunat ne diten e sotme te mos kene nje Faqe presantuese ne Internet. Sot eshte nje gje mjaft e rastesishme (ndoshta dhe e detyrueshme) qe komunat te kene faqen e tyre,
Te informojne banoret e tyre, per gjithçka ndodh ne komune.
Te informojne Emigrantet per familjet e tyre.
Te informojne shoqatat bamirese apo firmat qe japin fondet me profilin e tyre ne internet...
e shume e shume gjera te tjera qe nuk po i radhis ketu.

Sipas mendimit tim eshte vetem nje neglizhence e pafalshme nga ana juaj.
U kerkoje si nje banor i thjesht te merrni sa me shpejt masat perkatese dhe te ndertoni Faqen e komunes.
Te mos kesh nje faqe interneti eshte sikur te mos ekzistosh per boten.

Duhet ta perdorni dhe ta shfrytezoni internetin.
Interneti nese perdoret mire eshte nje thesar.
 
V

Veptima

Vizitor
Ndoshta sepse komunat jane cope cope dhe po luftojne akoma per buken e gojes. Megjithate nuk kerkon kushedi se çfare sakrifice. Ka te beje shume edhe mos interesimi.