Këshillë Kategori munguese

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

sajmiri

Vizitor
Kategori munguese

Duhet te shtoni nje kategori per njoftime te ndryshme dhe nje tjeter nen kategori ke flet ne pergjithesi per lajme te ndryshme nga bota e informatikes.

Faleminderit pune te mbare dhe urime per webin
 
V

veptima

Vizitor
Re: Kategori munguese

Re: Kategori munguese

Mireseerdhe Sajmir
Kemi marrur parasysh per shtimin e kategorise se njoftimeve, ne fakt tani eshte online. Vazhdo te na shkruash akoma