Kërkoj të blej Lloptop HP 550 për pjesë

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
M

mehdi.dauti

Vizitor
Kerkoj te blej Lloptop HP 550 per pjese

Kerkoj te blej Lloptop HP. Me duhet kartela grafike ose pllaka.
Laptopi duhet te jete kesisoji. Spam