Indi, dhëndri vonohet, nusja martohet me një tjetër

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
A

Antoni

Vizitor
Indi, dhëndri vonohet, nusja martohet me një tjetër

Në një dasmë në Indi, dhëndri u vonua shumë për të ardhur për të marrë nusen, kështu që kjo fundit u tregua e padurueshme menjëherë u martua me një tjetër.
Dasma midis Jamilas dhe Nagmes ishte menduar të ndodhte më 23 shkurt në Muradnagaru, në shtetin verilindor indian Uttar Pradesh.
Por, dhëndëri dhe familja e tij u vonuan për më shumë se shtatë orë, kështu që reja e gjeti një zëvendësim. Ajo tha “po”, por një mashkulli tjetër që po ashtu prindërit ia zgjodhën.
Kur Jamil arriti, e fejuara dhe familja e saj nuk e fshehu zemërimin, kështu që u duhej ndërhyrja e policisë për të shuar konfliktin.
/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/