Hi

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

sajmiri

Vizitor
Hi

a ka vend edhe per prezantimin tim o burra.

Quhem Sajmir (ose me mire me quajne)

19 vjeç

i çmendur fare

me pelqen te mos punoj dhe te defrehem pa mase. ;)