Gruaja...burri dhe 3 dashnorët e gruas

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
F

Flori

Vizitor
Gruja...burri dhe 3 dashnoret e gruas

Nje dite te bukur burri i thot gruas se do iki me sherbim ne pune dhe gruja i thot mir
diten tjeter niset burri per ne sherbim
dhe ne dake ne deren e shtepis troket dashnori1 me nje tuf me lule gruja hapi deren
Ai e kapi dhe e shtiu ne krevat me pas bie dera burri thot gruja shpejt shpejt futu posht krevatit i thot dashnorit.
Dhe ajo shkon te hapi deren dhe shef dashnorin e 2 me nje pako me cokollata me vete edhe ai e kap gruan dhe e shtin ne krevat por prap bie dera uuaa burri thot ajo me vrap i thot ati futu ne dollap
ajo shkon te hapi deren dhe shikon dashnorin e 3 duar bosh edhe ai e kap dhe e shtrin ne krevat gruan dhe ne ate koh vjene burri dhe troket te dera ajo i thot dashnorit te 3 te shkoj ne ballkon dhe kur hap deren shikon qe kishte ardh burri

-Pse ke ardhur kaq shpejt zemer
-po ja me zevendesoj nje shok sot
dhe te dy shtrihen ne krevat dhe burri thot
-a qe nuk mora nje tuf me lule per ty
dhe ne ate koh del dashnori 1 i gruas urdheroni keto lule i keni nga zoti faleminderit i thot burri dhe ai iken me vrap dhe burri thot a qe nuk mora ca cokollata
ne ate koh del dashnori 2 nga dollapi urdheroni i thot keto cokollata i keni nga zoti faleminderit i thot burri
Ne shtepi ra qetesia .......
mbas 5 minutash bie dera e ballkonit
burri hap ballkonin dhe gjen dashnorin 3 te gruas dhe i thot po ti ca do ketu


pergjigjet dashnori 3 degjo i tha me tha zoti do merni ndonje gje tjeter se do mbyllim dyqanin ....