Gjeni gjëegjezën...?

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
B

besniku

Vizitor
Gjeni gjëegjezën...?

Pasi te gjeni gjeegjezen postoni edhe ju nje gjeegjeze, por jo banale se do t'u fshihen postimet. Faleminderit per mirekuptimin.


Porsi lemsh eshte rrumbullak,
mot e jete sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur leviz askush s'e ndjen,
eshte plake sa s'tregohet
por nuk lodhet e s'ankohet.