Gëzuar Festën e 8 Marsit

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari

Miri

Anëtar drejtues
2 Korrik 2012
247
2
864
Gezuar Festen e 8 Marsit

Urimi me i madh qe mund tu beni grave per 8 Marsin dhe per gjithe jeten e tyre eshte Rrespekti ndaj tyre.
Grate na sjellin ne Jete, Bota eshte Grua, Jeta eshte Grua, E ardhmja eshte Grua, Forca eshte grua...Beni qe dhe fjala Grua te jete Grua...
Rrespektuat grate...respektoni veten.
Gruaja nuk eshte nje send qe i perket askujt... Gruaja eshte nje person qe i perket vetes se saj dhe ka te njejtat te drejta qe ka nje burre.
Urime Urime Urime.