Gëzuar dhe përshumvjet Krishtëlindjet

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari

Miri

Anëtar drejtues
2 Korrik 2012
247
2
864
Gëzuar dhe Përshumvjet Krishtëlindjet

Urojmë të gjithë besimtarëve katolikë Gëzuar dhe Përshumvjet Krishtëlindjet.
Sikur Krishti lindi për jetën, paqen dhe harmoninë, qoftë e njëjta lindje ne zemrat dhe në familjet tuaja.

 

Bashkëngjitje

  • nativita1.jpg
    nativita1.jpg
    61.1 KB · Shikime: 0