Fluturoi me 800 tullumbace!

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
S

sajmiri

Vizitor
Fluturoi me 800 tullumbace!

Vitaly Kalikov,28 vjeçari nga Rusia,mbushi 800 tullumbace me helium dhe ...arriti t? fluturoj? n? një lartësi prej 5.724 metrash duke thyer nj? rekord t? ri botëror.Rekordi i mëparshëm i përkiste Ian Ashpole,i cili me tullumbacet e tij arriti të fluturojë në një lartësi prej 3.350 metrash.(albnow.com)