Fillon epoka e telefonave 3D pa syze

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
A

Antoni

Vizitor
Fillon epoka e telefonave 3D pa syze


Pas pak ditësh, koreanët e LG do të prezantojnë për mediat Optimus 3D, smartphone i parë në gjendje të prodhojë dhe shfaq përmbajtje (foto dhe video) tre dimensionale pa ndihmën e syzeve.
Në të njëjtën periudhë, ndoshta pak më vonë, do të vijë edhe një telefon i dytë 3D, edhe ai një Android, por këtë herë i HTC: Evo 3D i cili ka dalë në SHBA dhe tani pritet të vijë në Evropë.
“3D është diçka më shumë që duam t’i ofrojmë publikut tonë”, është shprehur Graham Wheeler, drejtori i drejtor i komercializimit të HTC.