Fier, ekzekutohet me armë në lokal një 50-vjecar

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari

Miri

Anëtar drejtues
2 Korrik 2012
247
2
864
Fier, ekzekutohet me armë në lokal një 50-vjecar

FIER- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:20 në qytetin e Fierit.

Një 50-vjecar është ekzekutuar me armë në një lokal, ndërsa autori është larguar në drejtim të paditur pas kryerjes së krimit.

Policia e mbërritur në vendngjarje, ka identifikuar viktimën. Ai është shtetasi Lulzim Peqini, rreth 50 vjeç.


Blutë e qytetit të Fierit deklarojnë se janë ende të paqarta shkaqet e vrasjes, edhe pse hetimet e tyre janë fokusuar në pistën e hakmarrjes.

Po sipas tyre bëhet me dije se po vazhdojnë hetimet për zbardhjen e krimit dhe kapjen e autorit.
(ma.ar/BalkanWeb)