DY SHOQET

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
F

Flori

Vizitor
DY SHOQET

Një shoqe po i thotë shoqes tjeter”burri im kurrë nuk më prek, le se nuk më prek por as që më vëren kur të bij me të në krevat”. Nuk po të besoj, i thotë tjetra shoqe, du me i hy unë sonte në shtrat me provu.
Dhe kur hyn shoqja e shoqes në krevat të burrit të shoqes ai burri menjëherë kërrrrk gishtin në atë senin e shoqes së gruas, tash ajo shoqja po bërtet”kuku, pse më rrejshe se nuk të prek moj e poshter”. Tash kjo gruja e burrit i thotë shoqes “pse qka të bani moj” po qysh moj ai pa njo pa dy ma shtini gishtin në atë senin”. Gruja e burrit po qesh hahahaha.
Ajo po i thotë e pse po kesh.
Po ai ka desht me lagë gishtin se ju ka tha pështyma.