Djaloshi dhe Vajza

M

martini

Vizitor
Djaloshi dhe Vajza

nje vajze i tha te dashurit te saj sonte hajde per dark te shpija ime dhe do te prezantoj prinderit , do hame dark pastaj do i them qe do shkojm te dhoma te bejm detyrat dhe........ Ok i thot cuni dhe shkon te farmacisti te blej ca pako me prezervativa.Farmacisti ja jep dhe i thot befsh qef dhe iken cuni.Shtrohet darka dhe fillojn te luten ne tavolin para se te hane. Cuni e ul koken dhe nuk e ngren me, kurse vajza pret qe te shkojn te dhoma dhe i thot me nerva : nuk e dija qe ishe kaq fetar. ai i thot as un nuk e dija qe babi jot isht farmacist.
 
Sipër