Djaloshi dhe Vajza

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
M

martini

Vizitor
Djaloshi dhe Vajza

nje vajze i tha te dashurit te saj sonte hajde per dark te shpija ime dhe do te prezantoj prinderit , do hame dark pastaj do i them qe do shkojm te dhoma te bejm detyrat dhe........ Ok i thot cuni dhe shkon te farmacisti te blej ca pako me prezervativa.Farmacisti ja jep dhe i thot befsh qef dhe iken cuni.Shtrohet darka dhe fillojn te luten ne tavolin para se te hane. Cuni e ul koken dhe nuk e ngren me, kurse vajza pret qe te shkojn te dhoma dhe i thot me nerva : nuk e dija qe ishe kaq fetar. ai i thot as un nuk e dija qe babi jot isht farmacist.