Blackbery 9980, teknologji dhe luks

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
A

agroni

Vizitor
Blackbery 9980, teknologji dhe luks

PEKIN- Nëpër Internet janë përhapur fotografitë e prototipit të mundshëm të Blackbery 9980. Me linja ndryshe, më moderne se telefonat e tjerë BlackBerry, ai duket se do të korrë sukses.

Një dizenjues nga Kina, me siguri i punësuar në fabrikën e cila prodhon telefonat për RiM, pohon se ka shitur disa modele nëpërmjet internetit. Sipas tij ky model do të shitet brenda linjës së posaçme luksoze, ku nuk mungon as dekorimi i tij me diamante.

Megjithatë fotografia flet më shumë se fjalët – ndoshta RiM ka nevojë pikërisht për diçka të tillë – një kthesë e madhe dizajni.
(m.a/BalkanWeb)