Bjondja dhe banakjeri

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari
M

martini

Vizitor
Futet ne nje lokal nje bjonde nudo dhe afrohet afer banakut dhe porosit nje birre por banakjeri rri i hutuar dhe kjo pasi e shef i thote:
He mer lal nuk ke pare ndonje here femer nudo?
dhe ky i pergjigjet...
kam pare por po mendoj nga do ti nxjeresh leket.....