A mendoni se ekzistojnë jashtëtokësorët?

Mirë se vini në rrjetfaqen MIRDITA.COM
Përmbajtja e hasur këtu, mund të shfletohet lirshëm.
Për të shkruar dhe marrë pjesë në diskutime, duhet të keni një llogari dhe të identifikoheni.
Shpresojmë që prania juaj, të ndikojë në përmirësimin dhe pasurimin e faqes.
Krijoni një llogari

A mendoni se ekzistojne jashtetokesoret?

  • Po, ekzistojne

    Votat: 1 100.0%
  • Jo, nuk ekzistojne

    Votat: 0 0.0%

  • Totali i votuesve
    1
A

Antoni

Vizitor
Une duke qene ne medyshje, kam zgjedhur qe ekzistojne. Sinqerisht idea qe jemi te vetem ne univers me duket pak abstrakte. Sipas meje jeta tokesore (e njerezeve) eshte shume e shkurter per te zbuluar diçka te tille, ose thjesht per tu spostuar nga nje yll ne tjetrin.