Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Shkenca e teknologjia

Mbyll

Degėt kryesore shkencore dhe teknologjike, bashkėbisedime rreth njohurive dhe ideve tė ndryshme.

Forumi Temat Postime Postimi i fundit
Fenomene, ngjarje tė pashpjegueshme ku edhe shkenca nuk mund ti vėrtetojė. Spiritualizėm, fantazma, dhunti mbinatyrore, mistere etj etj...
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Kėtu mund tė flasim pėr temat nė lidhje me internetin, si psh: problemet, siguria, rrjeti, faqet sociale, webfaqet etj...
Temat: 11 Postime: 17
11 17
Antoni
Si tė ngarkojmė njė video te gjatė nė YouTube
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Siguria (0/0)
Webmaster (7/13)
Hulumtimet dhe zbulimet qė mund tė ndryshojnė jetėn tonė ose qė na magjepsin. Kuriozitete, teori, ide dhe risi tė ndryshme nga shkenca dhe teknologjia.
Temat: 78 Postime: 104
78 104
Gjithēka rreth kompjuterit, sisteme operative, programe dhe aplikime tė ndryshme pėr kompjuter, guida, kėshilla, ndihmė etj...
Temat: 11 Postime: 14
11 14
Veptima
Google Earth Pro falas pėr tė gjithė
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Programe (0/0)
Forum pėr telefona, celularė, PDA .. si dhe problemet, azhurnimet, tė rejat mė tė fundit. Rrjeti dhe operatorėt, etj...
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Disiplina qė studiojnė njeriun dhe shoqėrinė, nė veēanti origjinėn dhe zhvillimin e shoqėrive njerėzore, institucionet, marrėdhėniet sociale dhe themelet e jetės shoqėrore. Psh: Filozofia, psikologjia, sociologjia etj...
Temat: 31 Postime: 35
31 35
besniku
Kemi frikė? Ja cfarė ndodh me trupin
Nga njė vizitor
Temat: 99 Postime: 131
Postimi i fundit: Kundėr kapsllėkut
99 131
Munella
Kundėr kapsllėkut
nga Munella
Nėn-Forume:
Working...
X