Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Pėrshėndetje

Mbyll
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Pėrshėndetje

  Tash sa e gjeta faqen tuaj dhe ju shpreh nji falnderim se mė pranuet si antar tė barabartė tė kėtij forumi.
  Me nderime, Munella

 • #2
  U falenderojme per rregjistrimin dhe pjesmarrjen ne forumin mirdita.com
  Ngadale Beg, se ka hendek.

  Comment


  • #3
   Mire se erdhe Munella. Ja kalofsh mire ne sofren mirditore.

   Comment


   • #4
    Kam ardh aty ku ndihem ma mirė. Aty ku e kam edhe vendin. Nė Mirditėn tonė heroike. Ju falemnderit pėr nderimet.

    Comment

    Working...
    X