Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Gėzuar festat e fundvitit

Mbyll
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Gėzuar festat e fundvitit

  Urojmė tė gjithė mirditorėve Gėzuar dhe pėrshumvjet festat e fundvitit. Mbarėsia dhe harmonia qofshin gjithmonė me ju dhe u sjellshin sa mė shumė begati nė nė familje dhe kudo jeni.


  Njė urim tė veēantė nga stafi Mirdita.com ku kėtė vit nuk kemi pasuruar shumė faqen pėr arsye bashkėpunimi dhe organizimi por parimi ėshtė gjithmonė i njėjti pra qė tu ofrojmė njė shėrbim informativ falas Cilėsor dhe tė Paanshėm. Shpresojmė gjithashtu qė vitin e ardhshėm tė kemi ndonjė surprizė pozitive nė lidhje me kėtė ēėshtje.


  Gjithashtu falėnderojmė anėtarin z. Munella per pėrkushtimin, kontributin dhe vullnetin e tij nė pasurimin e Mirdita.com


  Ftojmė tė gjithė lexuesit qė tė ndjekin kėtė shembull dhe ta pasurojnė kėtė faqe me shkrime cilėsore dhe sidomos tė paanshme.


  Njė falėnderim edhe tė gjithė vizitorėve tė tjerė pėr ndihmėn e tyre direkte dhe jo direkte nė lidhje me pėrmirėsimin e Mirdita.com


  URIME DHE GĖZUAR FESTAT
  Last edited by Miri; 23-12-2015, 21:07.
  Ngadale Beg, se ka hendek.
Working...
X