Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Pranė njėri tjetrit

Mbyll

Njė mundėsi mė shumė pėr tė qėndruar pranė njėri tjetrit.

Forumi Temat Postime Postimi i fundit
Duke shkruar njė prezantim rreth vetes suaj, ju jepni njė mundėsi me shumė anėtarėve tė forumit pėr t'ju njohur mė mirė.
Temat: 4 Postime: 7
Postimi i fundit: Pėrshėndetje
4 7
Munella
Pėrshėndetje
nga Munella
Uroni, pėrshėndetni ose falenderoni dikė pėr festa, ngjarje dhe evente lumturie tė ndryshme, personale, familjare ose shoqėrore.
Temat: 16 Postime: 20
Postimi i fundit: Gėzuar festat e fundvitit
16 20
Miri
Gėzuar festat e fundvitit
nga Miri
Nėse keni ndonjė foto ose imazh me interes dhe doni ta bashkėndani me tė tjerėt, atėherė ky ėshtė forumi i duhur.
Temat: 1 Postime: 2
Postimi i fundit: Foto tė vjetra nga mirdita
1 2
Antoni
Foto tė vjetra nga mirdita
Nga njė vizitor
Nė rast se nuk nuk arrini ta bėni tė qeshni dhe ta dėfreni lexuesin, atėherė keni gabuar temėn ose jeni futur punėve tė huaja ;-)
Temat: 73 Postime: 83
Postimi i fundit: Porosi engjullore
73 83
Munella
Porosi engjullore
nga Munella
Nėn-Forume:
Gjėegjėza (2/3)
Humor (14/17)
Pėrralla (18/18)
Kuriozitete (31/36)
Mund tė publikoni ēdo projekt qė ka lidhje me veprimtarinė, pasionin, krijimtarinė tuaj, psh: punime grafike, druri, balte, guri, vizatimi etj... tė shoqėruar me foto dhe pėrshkrim.
Temat: 2 Postime: 3
Postimi i fundit: Logo Mirdita
2 3
Miri
Logo Mirdita
nga Miri
Seksion nė lidhje me njoftimet, integrimet, shėrbimet dhe problemet e emigracionit nė pėrgjithėsi. Pyetje dhe bashkėbisedime.
Temat: 1 Postime: 1
Postimi i fundit: A keni mall per vendin?
1 1
Antoni
A keni mall per vendin?
Nga njė vizitor
Njė mundėsi pėr tė shkruar tema tė lira dhe qė nuk u pėrkasin kategorive tė tjera tė forumit. JO reklama.
Temat: 17 Postime: 31
17 31
Forum me sondazhe, pėr tė ditur anshmėrinė tuaj nė lidhje me vetė sondazhet. Mund ti votoni e ti komentoni sipas vlerėsimit tuaj personal.
Temat: 4 Postime: 6
4 6
Working...
X