Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3

Mbyll
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3

  Shes telefonat Samsung Galaxy S3, 2 copa Vetem 2 dit perdorur eshte I ruajtur Ngjyra e Zeze edhe ngjyr te bardh kam asnji grrith nuk e ka fotot jan origjinale te tel. Kamera 8 Mega Pixel QudCore 1.44 16 mb

  fotografite jane ketu spam

  vetem bleres serioz

  Faleminderit
  Last edited by Veptima; 08-04-2013, 09:21.

 • #2
  Per te reklamuar faqe interneti keni kategorite perkatese. Reklamimi ne kete menyre konsiderohet spam. Per ankesa kontaktoni tek moduli i kontaktimit.

  Comment


  • #3
   Faleminderit per skjarim Veptima, mirepo nuk munda me gjete kategorine perkatese, a mundesh te lutem me me ndihmu ku eshte dhe e publikoj aty? Faleminderit

   Comment


   • #4
    Ne kete forum keni mundesin qe te publikoni faqen tuaj me nje pershkrim rreth saj por pa promovuar artikuj te ndryshem. http://mirdita.com/forumdisplay.php/...itete-Projekte

    Ose ne internet ne ndonje direktori si kjo ketu http://faqeshqiptare.com/

    Comment

    Working...
    X