Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Sporti

Mbyll

Njohuritė, diskutimet dhe risitė rreth sportit. Tema rreth kalitjes, gjimnastikės, dietave sportive etj..

Nėn-Forume Temat Postime Postimi i fundit
Hapni tema dhe discutoni rreth botės sė futbollit.
Temat: 16 Postime: 16
16 16
Veptima
Nga njeri i Zotit te Barcelona, ky ėshtė Orelesi
Nga njė vizitor
Gjithēka rreth ekipeve dhe sportit tė volejbollit.
Temat: 5 Postime: 5
Postimi i fundit: Prishtina fiton Kupėn
5 5
gezimi
Prishtina fiton Kupėn
Nga njė vizitor
Simpatizanėt e basketbollit le tė shprehen nė kėtė kategori.
Temat: 5 Postime: 5
5 5
gezimi
Eurobasket, Maqedonia pranė ēerekfinales!
Nga njė vizitor
Dieta sportive dhe stėrvitje. Pyetni tė tjerė ose tregoni arritjet tuaja.
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Nė kėtė forum mund tė komentoni rreth sporteve tė tjera nė pėrgjithėsi.
Temat: 7 Postime: 7
7 7
Antoni
Majlinda Kelmendi fiton medaljen e artė pėr U-23
Nga njė vizitor
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Temat e reja
Clear All
new posts
There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X