Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Shiko Big-brother albania 6 falas

Mbyll
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Shiko Big-brother albania 6 falas

  Pra ne e kemi ber te mundur qe ju te shikoni Bigun pa asnje kosto extra online ! Duke ndjekur kete aresse interneti ! :

  Adrese e ndaluar sepse konsiderohet SPAM

  dhe shkoni atje ku thot LIVE-TV !!!
  eshte Bigu me kualitet te mire ! Gjithashtu ju mundeni te votoni aty per banorin qe deshironi te eleminoni !
  Last edited by Veptima; 14-03-2013, 23:03. Reason: Ky nuk eshte nje forum Spam ose per te fituar klikime tek reklamat. Lejohen vetem publikime serioze dhe me interes

 • #2
  Veptima ky nuk eshte nje postim as link SPAM ja ku e ke adressen eshte hostuar nga webs.com dhe nuk eshte spam : Adrese e Ndaluar
  Last edited by Veptima; 16-03-2013, 22:28.

  Comment


  • #3
   Originally posted by WhiteWizard Gvo View Post
   Veptima ky nuk eshte nje postim as link SPAM ja ku e ke adressen eshte hostuar nga webs.com dhe nuk eshte spam :
   Pershendetje

   Ndoshta veptima donte te shprehej per reklamat e teperta qe ndodhen ne paraqitjen live. Per kete arsye ndoshta u ka hequr linkun. Megjithate une nuk po ta moderoj temen, presim pergjigjen nga veptima dhe moderimin nga ana e tij.
   Ngadale Beg, se ka hendek.

   Comment


   • #4
    Originally posted by Miri View Post
    Pershendetje

    Ndoshta veptima donte te shprehej per reklamat e teperta qe ndodhen ne paraqitjen live. Per kete arsye ndoshta u ka hequr linkun. Megjithate une nuk po ta moderoj temen, presim pergjigjen nga veptima dhe moderimin nga ana e tij.
    miri a mė bėn MODERATOR Plssssssssssssssss

    Comment


    • #5
     Originally posted by WhiteWizard Gvo View Post
     Veptima ky nuk eshte nje postim as link SPAM ja ku e ke adressen eshte hostuar nga webs.com dhe nuk eshte spam : Adrese e ndaluar
     Ne rast se doni te reklamoni faqen tuaj shkoni tjeter kund sepse ka mjaft faqe te tjera qe ofrojne kete sherbim falas. Per menyren se si eshte e ndertuar faqja juaj nuk pranohet dhe nuk permbush kushtet qe tu publikohet vizitoreve tane.

     Ne rast se keni nevoje per tu ankuar rreth kesaj teme ky eshte linku per kontaktim.

     Comment

     Working...
     X