Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Saga e Mirdites - Gjergj Marku

Mbyll
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Saga e Mirdites - Gjergj Marku

  Ngadale Beg, se ka hendek.

 • #2
  Shumė i pėrgatitur ėshtė z Gjergj Marku por pėr mendimin tim ka njė mangėsi jashtėzakonisht tė madhe dhe tė pafalshme, pra informimin e popullsisė pėr veprimtari tė tilla.
  Mendoj qė ėshtė njė detyrim qė tė informojė tė gjithė.
  Pastaj si ka mundėsi qė Pallati i kulturės tė mos ketė akoma njė faqe zyrtare pėr verpimtaritė e tij.

  Comment


  • #3
   Ka kohė qė po kėrkojmė njė bashkėpunim me z Gjergj por nuk kemi pasur akoma mundėsinė qė tė nisim kėtė bashkėpunim sepse 'ėshtė shumė i zėnė'.

   Pėrsa i pėrket informimit, ndoshta pėrdor manifeste nėpėr rrugėt ose lajmėrime tė ndryshme edhe pse mungon njė faqe zyrtare ndoshta sė shpejti do ta ketė.
   Ngadale Beg, se ka hendek.

   Comment

   Working...
   X