Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Informacione

Mbyll

Risi dhe komunikime tė gjithanshme.

Forumi Temat Postime Postimi i fundit
Shprehuni rreth problemeve individuale, shoqėrore, ose zyrtare (dhe infra / strukturore), mbi mangėsitė dhe padrejtėsitė qė kanė.
Temat: 1 Postime: 6
Postimi i fundit: Mirdita
1 6
Antoni
Mirdita
Nga njė vizitor
Ēėshtje sociale do tė thotė njė numėr problemesh rreth njė situate tė vetme ku nė njė far mėnyre na pėrkasin tė gjithėve. Psh: punėsimi, zhvillimi, lufta, paqja, integrimi etj...
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Kėtu duhet tė flasim rreth aktualiteteve nga vendi dhe bota e qė nuk u pėrkasin kategorive tė tjera tė forumit.
Temat: 66 Postime: 73
Postimi i fundit: Saga e Mirdites - Gjergj Marku
66 73
Miri
Saga e Mirdites - Gjergj Marku
nga Miri
Nė kėtė forum mund tė publikojmė intervista tė ndryshme dhe tė komentojmė rreth tyre sipas komenteve qė trajtojnė.
Temat: 3 Postime: 4
Postimi i fundit: Ndue Shyti
3 4
Miri
Ndue Shyti
nga Miri
Kėtu mund tė bisedoni pėr dokumenta tė ndryshėm. Psh: ēfarė dokumentash dhe ku duhet tė drejtohem pėr tė nxjerrė pasaportėn, vizėn etj etj...
Temat: 8 Postime: 8
Postimi i fundit: Procedura per vize Kroate
8 8
Antoni
Procedura per vize Kroate
Nga njė vizitor
Njohuritė, diskutimet dhe risitė rreth sportit. Tema rreth kalitjes, gjimnastikės, dietave sportive etj..
Temat: 45 Postime: 45
45 45
Veptima
Nga njeri i Zotit te Barcelona, ky ėshtė Orelesi
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Futbolli (16/16)
Volejbolli (5/5)
Basketbolli (5/5)
Nėse keni njė aktivitet, njė projekt, njė krijimtari tė tuajėn dhe mendoni qė ėshtė nė interesin e vizitorėve tanė, atėherė publikojeni kėtu duke i bėrė njė pėrshkrim sa mė tė detajuar.
Temat: 3 Postime: 12
3 12
Veptima
Shiko Big-brother albania 6 falas
Nga njė vizitor
Gjėrat qė nuk u duhen juve, pėr dikė tjetėr mund tė jenė njė mjet i domosdoshėm. Vendosni shpalljen e gjėrave qė doni tė shitni, apo tė bleni nga tė tjerėt.
Temat: 4 Postime: 7
Postimi i fundit: Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3
4 7
Veptima
Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Ofroj - Shes (1/4)
Njoftime nga stafi, sugjerime pėr pėrmirėsimin e webfaqes dhe ndihmė rreth problemeve tė ndryshme qė keni me mirdita.com
Temat: 14 Postime: 36
Postimi i fundit: Ndėrrimi i grafikės
14 36
Miri
Ndėrrimi i grafikės
nga Miri
Nėn-Forume:
Ndihmė (0/0)
Working...
X