Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Letėrsia

Mbyll

Bota e librit dhe e autorit, vepra dhe botime te reja e tė vjetra, kritika dhe diskutime rreth shkrimeve letrare, letėrsia nė pėrgjithėsi.

Nėn-Forume Temat Postime Postimi i fundit
Kėndi i shkrimtarėve vendas shqiptar nė lidhje me veprimtariė e tyre botuese dhe krijuese.
Temat: 1 Postime: 21
1 21
Kėndi pėr pėrmbledhjet, vėllimet ose bashkėbisedimet rreth shkrimtarėve tė huaj.
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Nė kėtė seksion mund tė lexoni disa poezi nga mė tė njohurat e Letėrsisė Shqiptare
Temat: 24 Postime: 115
Postimi i fundit: Kanga e Kapidan Markut
24 115
Munella
Kanga e Kapidan Markut
nga Munella
Publikoni kėtu poezitė tuaja. Njė mėnyrė e vlefshme pėr bashkėndarjen mes krijuesve.
Temat: 5 Postime: 12
Postimi i fundit: E shkreta nanė
5 12
Munella
E shkreta nanė
nga Munella
Kėndi i librave dhe i botimeve. Publikimi i tyre ose projektet nė vazhdim.
Temat: 1 Postime: 7
Postimi i fundit: E lezha tha per conin
1 7
Lek
E lezha tha per conin
nga Lek
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Temat e reja
Clear All
new posts
There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
Temat Statistics Postimi i fundit
Started by Munella, 29-09-2015, 20:18
Redirect: Ty mirditė nga Munella
Started by Munella, 18-01-2015, 11:31
Redirect: E lezha tha per conin nga Lek
Started by Lek, 13-04-2014, 22:24
Jani
Started by Jani, 18-02-2011, 23:51
0 responses
3,712 views
0 likes
Postimi i fundit Jani
nga Jani
 
Jani
Letėrsia gojore nga Jani
Started by Jani, 18-02-2011, 23:49
0 responses
6,248 views
0 likes
Postimi i fundit Jani
nga Jani
 
Jani
Started by Jani, 18-02-2011, 23:46
0 responses
4,620 views
0 likes
Postimi i fundit Jani
nga Jani
 
Jani
Started by Jani, 18-02-2011, 23:45
0 responses
5,787 views
0 likes
Postimi i fundit Jani
nga Jani
 
Jani
Started by Jani, 18-02-2011, 23:44
0 responses
3,778 views
0 likes
Postimi i fundit Jani
nga Jani
 
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X