Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Arti e Kultura

Mbyll

Diskutime rreth botės artistike dhe kulturore nė pėrgjithėsi.

Forumi Temat Postime Postimi i fundit
Trashėgimia kulturore dhe aspektet pasuruese kryesore nė kalimin brez pas brezi.
Temat: 15 Postime: 24
Postimi i fundit: Etika indiane
15 24
Munella
Etika indiane
nga Munella
Nėn-Forume:
Folklori (3/4)
Diskutime mbi historinė. Tė dhėna dhe fakte mbi ngjarjet e dokumentuara sipas librave ose tė pėrjetuara nga vetė ju.
Temat: 24 Postime: 44
24 44
Antoni
Historia e etnologjisė shqiptare.
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Ēėshtje tė ndryshme pėr shkollėn dhe strukturat arsimore, debatime, probleme, ankesa, kėrkesa dhe sugjerime rreth arsimit.
Temat: 3 Postime: 8
3 8
Antoni
Nga diskutimi nė kongresin e drejtshkrimit
Nga njė vizitor
Bota e librit dhe e autorit, vepra dhe botime te reja e tė vjetra, kritika dhe diskutime rreth shkrimeve letrare, letėrsia nė pėrgjithėsi.
Temat: 44 Postime: 168
44 168
Nėn-Forume:
Pikat, vendet, strukturat dhe atraksionet turistike mė tė rėndėsishme. Vendodhja dhe pėrshkrimet kulturore tė tyre.
Temat: 2 Postime: 4
2 4
Nėn-Forume:
Rreth krijimeve, punimeve dhe veprave artistike dhe figurative. Diskutime, prezantime dhe informacione mbi artin.
Temat: 14 Postime: 14
14 14
Personalitete dhe figura tė njohura e tė shquara, qė kanė ndikuar dhe ndikojnė nė pasurimin e kulturės sonė. Biografi dhe Autobiografi.
Temat: 13 Postime: 18
13 18
Bashkėndajmė shijet muzikore dhe diskutojmė rreth tyre. Tekste kėngėsh, gjurmė audio dhe videoklipe tė ndryshme.
Temat: 6 Postime: 6
Postimi i fundit: Moj Mirdit Ndera Arbnore
6 6
Antoni
Moj Mirdit Ndera Arbnore
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Diskutoni me njėri tjetrin rreth fesė sė krishterė dhe bashkėndani eksperiencat dhe mendimet tuaja fetare.
Temat: 24 Postime: 36
Postimi i fundit: Disa t'vėrteta mbi Jezusin
24 36
Munella
Disa t'vėrteta mbi Jezusin
nga Munella
Nėn-Forume:
Working...
X