Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Forum

Mbyll

Forum Description

Forumi Temat Postime Postimi i fundit
Pranė njėri tjetrit
Duke shkruar njė prezantim rreth vetes suaj, ju jepni njė mundėsi me shumė anėtarėve tė forumit pėr t'ju njohur mė mirė.
Temat: 4 Postime: 7
Postimi i fundit: Pėrshėndetje
4 7
Munella
Pėrshėndetje
nga Munella
Uroni, pėrshėndetni ose falenderoni dikė pėr festa, ngjarje dhe evente lumturie tė ndryshme, personale, familjare ose shoqėrore.
Temat: 16 Postime: 20
Postimi i fundit: Gėzuar festat e fundvitit
16 20
Miri
Gėzuar festat e fundvitit
nga Miri
Nėse keni ndonjė foto ose imazh me interes dhe doni ta bashkėndani me tė tjerėt, atėherė ky ėshtė forumi i duhur.
Temat: 1 Postime: 2
Postimi i fundit: Foto tė vjetra nga mirdita
1 2
Antoni
Foto tė vjetra nga mirdita
Nga njė vizitor
Nė rast se nuk nuk arrini ta bėni tė qeshni dhe ta dėfreni lexuesin, atėherė keni gabuar temėn ose jeni futur punėve tė huaja ;-)
Temat: 73 Postime: 83
Postimi i fundit: Porosi engjullore
73 83
Munella
Porosi engjullore
nga Munella
Nėn-Forume:
Gjėegjėza (2/3)
Humor (14/17)
Pėrralla (18/18)
Kuriozitete (31/36)
Mund tė publikoni ēdo projekt qė ka lidhje me veprimtarinė, pasionin, krijimtarinė tuaj, psh: punime grafike, druri, balte, guri, vizatimi etj... tė shoqėruar me foto dhe pėrshkrim.
Temat: 2 Postime: 3
Postimi i fundit: Logo Mirdita
2 3
Miri
Logo Mirdita
nga Miri
Seksion nė lidhje me njoftimet, integrimet, shėrbimet dhe problemet e emigracionit nė pėrgjithėsi. Pyetje dhe bashkėbisedime.
Temat: 1 Postime: 1
Postimi i fundit: A keni mall per vendin?
1 1
Antoni
A keni mall per vendin?
Nga njė vizitor
Njė mundėsi pėr tė shkruar tema tė lira dhe qė nuk u pėrkasin kategorive tė tjera tė forumit. JO reklama.
Temat: 17 Postime: 31
17 31
Forum me sondazhe, pėr tė ditur anshmėrinė tuaj nė lidhje me vetė sondazhet. Mund ti votoni e ti komentoni sipas vlerėsimit tuaj personal.
Temat: 4 Postime: 6
4 6
Arti e Kultura
Trashėgimia kulturore dhe aspektet pasuruese kryesore nė kalimin brez pas brezi.
Temat: 15 Postime: 24
Postimi i fundit: Etika indiane
15 24
Munella
Etika indiane
nga Munella
Nėn-Forume:
Folklori (3/4)
Diskutime mbi historinė. Tė dhėna dhe fakte mbi ngjarjet e dokumentuara sipas librave ose tė pėrjetuara nga vetė ju.
Temat: 24 Postime: 44
24 44
Antoni
Historia e etnologjisė shqiptare.
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Ēėshtje tė ndryshme pėr shkollėn dhe strukturat arsimore, debatime, probleme, ankesa, kėrkesa dhe sugjerime rreth arsimit.
Temat: 3 Postime: 8
3 8
Antoni
Nga diskutimi nė kongresin e drejtshkrimit
Nga njė vizitor
Bota e librit dhe e autorit, vepra dhe botime te reja e tė vjetra, kritika dhe diskutime rreth shkrimeve letrare, letėrsia nė pėrgjithėsi.
Temat: 44 Postime: 168
44 168
Nėn-Forume:
Pikat, vendet, strukturat dhe atraksionet turistike mė tė rėndėsishme. Vendodhja dhe pėrshkrimet kulturore tė tyre.
Temat: 2 Postime: 4
2 4
Nėn-Forume:
Rreth krijimeve, punimeve dhe veprave artistike dhe figurative. Diskutime, prezantime dhe informacione mbi artin.
Temat: 14 Postime: 14
14 14
Personalitete dhe figura tė njohura e tė shquara, qė kanė ndikuar dhe ndikojnė nė pasurimin e kulturės sonė. Biografi dhe Autobiografi.
Temat: 13 Postime: 18
13 18
Bashkėndajmė shijet muzikore dhe diskutojmė rreth tyre. Tekste kėngėsh, gjurmė audio dhe videoklipe tė ndryshme.
Temat: 6 Postime: 6
Postimi i fundit: Moj Mirdit Ndera Arbnore
6 6
Antoni
Moj Mirdit Ndera Arbnore
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Diskutoni me njėri tjetrin rreth fesė sė krishterė dhe bashkėndani eksperiencat dhe mendimet tuaja fetare.
Temat: 24 Postime: 36
Postimi i fundit: Disa t'vėrteta mbi Jezusin
24 36
Munella
Disa t'vėrteta mbi Jezusin
nga Munella
Nėn-Forume:
Informacione
Shprehuni rreth problemeve individuale, shoqėrore, ose zyrtare (dhe infra / strukturore), mbi mangėsitė dhe padrejtėsitė qė kanė.
Temat: 1 Postime: 6
Postimi i fundit: Mirdita
1 6
Antoni
Mirdita
Nga njė vizitor
Ēėshtje sociale do tė thotė njė numėr problemesh rreth njė situate tė vetme ku nė njė far mėnyre na pėrkasin tė gjithėve. Psh: punėsimi, zhvillimi, lufta, paqja, integrimi etj...
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Kėtu duhet tė flasim rreth aktualiteteve nga vendi dhe bota e qė nuk u pėrkasin kategorive tė tjera tė forumit.
Temat: 66 Postime: 73
Postimi i fundit: Saga e Mirdites - Gjergj Marku
66 73
Miri
Saga e Mirdites - Gjergj Marku
nga Miri
Nė kėtė forum mund tė publikojmė intervista tė ndryshme dhe tė komentojmė rreth tyre sipas komenteve qė trajtojnė.
Temat: 3 Postime: 4
Postimi i fundit: Ndue Shyti
3 4
Miri
Ndue Shyti
nga Miri
Kėtu mund tė bisedoni pėr dokumenta tė ndryshėm. Psh: ēfarė dokumentash dhe ku duhet tė drejtohem pėr tė nxjerrė pasaportėn, vizėn etj etj...
Temat: 8 Postime: 8
Postimi i fundit: Procedura per vize Kroate
8 8
Antoni
Procedura per vize Kroate
Nga njė vizitor
Njohuritė, diskutimet dhe risitė rreth sportit. Tema rreth kalitjes, gjimnastikės, dietave sportive etj..
Temat: 45 Postime: 45
45 45
Veptima
Nga njeri i Zotit te Barcelona, ky ėshtė Orelesi
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Futbolli (16/16)
Volejbolli (5/5)
Basketbolli (5/5)
Nėse keni njė aktivitet, njė projekt, njė krijimtari tė tuajėn dhe mendoni qė ėshtė nė interesin e vizitorėve tanė, atėherė publikojeni kėtu duke i bėrė njė pėrshkrim sa mė tė detajuar.
Temat: 3 Postime: 12
3 12
Veptima
Shiko Big-brother albania 6 falas
Nga njė vizitor
Gjėrat qė nuk u duhen juve, pėr dikė tjetėr mund tė jenė njė mjet i domosdoshėm. Vendosni shpalljen e gjėrave qė doni tė shitni, apo tė bleni nga tė tjerėt.
Temat: 4 Postime: 7
Postimi i fundit: Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3
4 7
Veptima
Shes 2 Copa Samsung Galaxy S3
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Ofroj - Shes (1/4)
Njoftime nga stafi, sugjerime pėr pėrmirėsimin e webfaqes dhe ndihmė rreth problemeve tė ndryshme qė keni me mirdita.com
Temat: 14 Postime: 36
Postimi i fundit: Ndėrrimi i grafikės
14 36
Miri
Ndėrrimi i grafikės
nga Miri
Nėn-Forume:
Ndihmė (0/0)
Shkenca e teknologjia
Fenomene, ngjarje tė pashpjegueshme ku edhe shkenca nuk mund ti vėrtetojė. Spiritualizėm, fantazma, dhunti mbinatyrore, mistere etj etj...
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Kėtu mund tė flasim pėr temat nė lidhje me internetin, si psh: problemet, siguria, rrjeti, faqet sociale, webfaqet etj...
Temat: 11 Postime: 17
11 17
Antoni
Si tė ngarkojmė njė video te gjatė nė YouTube
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Siguria (0/0)
Webmaster (7/13)
Hulumtimet dhe zbulimet qė mund tė ndryshojnė jetėn tonė ose qė na magjepsin. Kuriozitete, teori, ide dhe risi tė ndryshme nga shkenca dhe teknologjia.
Temat: 78 Postime: 104
78 104
Gjithēka rreth kompjuterit, sisteme operative, programe dhe aplikime tė ndryshme pėr kompjuter, guida, kėshilla, ndihmė etj...
Temat: 11 Postime: 14
11 14
Veptima
Google Earth Pro falas pėr tė gjithė
Nga njė vizitor
Nėn-Forume:
Programe (0/0)
Forum pėr telefona, celularė, PDA .. si dhe problemet, azhurnimet, tė rejat mė tė fundit. Rrjeti dhe operatorėt, etj...
Temat: 0 Postime: 0
0 0
Disiplina qė studiojnė njeriun dhe shoqėrinė, nė veēanti origjinėn dhe zhvillimin e shoqėrive njerėzore, institucionet, marrėdhėniet sociale dhe themelet e jetės shoqėrore. Psh: Filozofia, psikologjia, sociologjia etj...
Temat: 31 Postime: 35
31 35
besniku
Kemi frikė? Ja cfarė ndodh me trupin
Nga njė vizitor
Temat: 99 Postime: 131
Postimi i fundit: Kundėr kapsllėkut
99 131
Munella
Kundėr kapsllėkut
nga Munella
Nėn-Forume:
Working...
X