Announcement

Mbyll
No announcement yet.

Blogs

Mbyll
Mbyll
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
No content found
Show More
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Subscribed
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Anėtarė Blogjesh (All)
  Statistikat
  Postimi i fundit
Nuk u gjet asnjė Blog.

It seems you belong to more than 1 blog. Please select a blog that you want to create the blog entry to.

Before you create your first blog post, please create your own blog channel by entering the blog channel title and description.

If blog channel title is left blank, your username will be used instead.
Tell people what your blog is about. BBCode is not allowed.
Want to see more blog settings? Go to Advanced Settings.

My Blogs

Mbyll

Nuk ka rezultate pėr tė shfaqur.

Komentet e fundit nė Blog

Mbyll

 • Guest's Avatar
  Reply to Qeveria Botnore
  Guest
  Socializmi ekziston si ide, si rrymė por nuk ėshtė praktikuar kurrė 100% sepse kalon direkt nė diktaturė ashtu sikur historia na e ka mėsuar dhe pėsuar...
  05-02-2015, 23:05
 • Miri
  Reply to Globalizmi
  Miri
  Pas raportimeve qė kemi marrė pėr kėtė artikull me anėn e ikonės Raportoje qė gjendet ne fundin e ēdo postimi kemi vendosur qė z Munella ka shkelur rregulloren nė pikėn 5. dhe...
  02-02-2015, 14:44
 • Guest's Avatar
  Reply to Globalizmi
  Guest
  Respektoj idetė tuaja tė shprehura nė kėtė artikull por nuk i bashkėndaj sepse sipas meje Globalizimi dhe Komunizmi udhėtojnė nė dy rrugė qė nuk kryqėzohen...
  02-02-2015, 14:10
 • Guest's Avatar
  Reply to Njė mburojė pėr t’u ruajtur nga peshkaqenėt
  Guest
  Shqise e gjashte o shqise e shtate nuk e di, por ama kur ke perballe nje derr peshkaqeni sa nje mal nuk e di se sa mund te funksionoje, megjithate po...
  29-08-2012, 20:38
Working...
X